Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 12 Dhjetor 2020, Entertainment ShowModeratore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Bora Zemani, Arjan Konomi, Olsa Muhameti, Melisa Lleshi, Andi Shehu, Fation Kuqari, Ana Leshi, Ana Kauri, Sindi Loci, Tea Triofani, Elvis Lushi, Erlind Kapllani, Ervin Koxherri, Mevlan Shaba, Arber Aruci, Arjon Luli, Emin Kelmendi, Armand Shehi, Fatjon Kuqari, Panajot Karasani, Almend Kreku, Atdhe Xharavina, Blerim Fejza
Këngëtare: Fifi, Altin Shira, Hekuran Krasniqi, Fisnikët

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *